Fara surprize la Crivăţ (Partizan Crivăţ - Avantul Luica 4-3)

Ultima etapa a adus pe terenul din Crivat echipa de la Luica.Meciul a fost unul placut dominat de la un capat la altul  de echipa noastra , Partizan Crivăţ ,care a reusit sa deschida scorul inca din primul minut in urma unei lovituri libere de la 20 de metri trimise de Adi in vinclul .Dominarea Crivatului a continuat si Sami a marcat pentru 2-0 Oaspetii nu prea s-au intalnit cu mingea in prima repriza si fiecare incercare de sut spre poarta a fost insotita de urale puternice de mica galerie venita sa-si sustina favoritii in deplasare .In a doua repriza jocul s-a mai echilibrat Crivatul a lasat-o mai moale mai ales dupa ce Adi a mai marcat o data dupa o preluare pe piept si sut din prima fara sanse pentru portarul advers.Incurajati de  strigatele sustinatorilor : "Hai Camerunu' ! " cei de la Luica au reusit sa marcheze si ei . iar pe final s-au apropiat la doar un gol.Pana la urma s-a terminat 4-3 pentru Partizan echipa noastra instalandu-se in fruntea clasamentului loc pe care spe