Umflături pe burta goală: Reducerea supraaglomerării din penitenciare după metoda “heirupismului habarnist” va condamna România la CEDO.

  • Postat în Profesional
  • la 23-01-2023 17:55
  • 330 vizualizări
Directorul general al Administrației Naționale a Penitenciarelor (ANP), Dan HALCHIN, se “umflă” pe pagina personală de Facebook că ar fi un mare luptător în războiul supraaglomerării din penitenciare. Supraaglomerarea din închisori a adus României condamnări la Curtea Europeană a Drepturilor Omului (CEDO). În realitate, Administrația Națională Penitenciarelor (ANP) și unitățile

Despre ZTB.ro

ZTB.ro este un agregator românesc de bloguri care colectează și afișează articole din diverse domenii, oferind vizibilitate bloggerilor și o platformă centralizată pentru cititori. Articolele sunt preluate prin feed-uri RSS/Atom și direcționează traficul către blogurile originale.

Articole recente