Israel: A treia doză de Pfizer provoacă dezastrul!

  • Postat în Fapt divers
  • la 31-08-2021 08:11
  • 227 vizualizări
Israel: A treia doză de Pfizer provoacă dezastrul!
Imaginea este preluată automat împreună cu articolul de pe Octavpelin'sWeblog

Invictus

Le Libre Penseur

Nu trebuie să fii un mare matematician sau un mare epidemiolog de modelare nostradamusiană pentru a înțelege ce se întâmplă. În Israel, sunt aproape toți vaccinați cu doză dublă de Pfizer și totuși mortalitatea începe din nou, în ciuda introducerii celei de-a treia doze după șase luni (sic)! Este suficient să vedeți curbele pentru a realiza că nu funcționează; restul este bla bla și marketing Big Pharma.

De la lansarea celei de-a treia injecții cu veninul lui Pfizer, decesele „Covid” au explodat în Israel!

O graficcare valorează mai mult ca o mie de cuvinte!

Numărul de noi decese zilnice în Israel și Suedia din cauza COVID-19 pe milion de locuitori …

Acest lucru arată ce au prezis denunțătorii, și anume că, cu a treia doză, nivelurile de grafen și proteine ​​Spike vor fi prea mari pentru oxigenarea corectă a corpului, ducând la moartea multor polivaccinati!

Și…

Vezi articolul original 81 de cuvinte mai mult

Despre ZTB.ro

ZTB.ro este un agregator românesc de bloguri care colectează și afișează articole din diverse domenii, oferind vizibilitate bloggerilor și o platformă centralizată pentru cititori. Articolele sunt preluate prin feed-uri RSS/Atom și direcționează traficul către blogurile originale.

Articole recente