Samy Tuțac – Vești bune pentru familia Smicală, de la Administrația Prezidențială…

  • Postat în Fapt divers
  • la 30-11-2017 09:03
  • 389 vizualizări
Samy Tuțac – Vești bune pentru familia Smicală, de la Administrația Prezidențială…
Imaginea este preluată automat împreună cu articolul de pe Octavpelin'sWeblog

agnus dei - english + romanian blog

Foto Facebook

Vești bune pentru familia Smicală, de la Administrația Prezidențială…

În urma petiției depusă la Administrația Prezidențială (vezi www.facebook.com/samytutac postat în 11 Noiembrie), în favoarea copiilor Cameliei Smicală, am primit un răspuns favorabil și promisiunea căutării soluțiilor legale pentru rezolvarea acestui caz dramatic.

Socotesc că este un semnal bun și un semn de normalitate.

Mulțumim Administrației Prezidențiale și continuăm să ne rugăm pentru Domnul președinte și pentru autoritățile implicate în acest caz.

Ne rugăm pentru Camelia și cei doi copii reținuți abuziv de Protecția Copilului din Finlanda.
Samy Tuțac

CITESTE si – Uniunea Europeană, 2017. Doi copii români, frate și soră, sunt ținuți cu forța în case de copii diferite

Discursul pastorului Samy Tutac la Protestul din Noiembrie in sprijinul familiei Cameliei Smicala:

Photo: Primul protest pro Bodnariu la Timișoara

NOIEMBRIE 13, 2017

NOIEMBRIE 11, 2017

Vezi articol original


Din categoria:Politica

Despre ZTB.ro

ZTB.ro este un agregator românesc de bloguri care colectează și afișează articole din diverse domenii, oferind vizibilitate bloggerilor și o platformă centralizată pentru cititori. Articolele sunt preluate prin feed-uri RSS/Atom și direcționează traficul către blogurile originale.

Articole recente