Mai tari ca Pietroiu !( Partizan Crivat -Avantul Pietroiu 4-2 / juniori 6-0 )

Campionatul se apropie de final iar locul Crivatului din clasament nu este unul bun. Prinsa in lupta pentru evitarea retrogradării ,echipa noastră a avut meci greu acasă contra echipei Avantul Pietroiu . Aflați cu un loc mai sus in clasament oaspeții au venit hotărâți sa nu piardă.  De la echipa noastra au lipsit mai multi jucatori de baza si am fost nevoiti sa folosim inclusiv cativa juniori . Dan si  Sami s-au descurcat foarte bine si au reusit un meci bun . Meciul a început bine pentru Partizan si golgheterul Robert Bumbacaru a deschis scorul dupa o acțiune personala de toată frumusețea.  Jocul s-a echilibrat pe parcurs si oaspeții au reușit sa egaleze.  La pauză scorul a fost 1-1. A doua repriză a început prost pentru noi.La primul atac al echipei din Pietroiu apărarea noastră a cedat si scorul a devenit 1-2. A intrat in ata...